TIRANE

Tirana përballet të enjten në mbrëmjen me Young Boys, një ndeshje historike për bardheblutë që mund t’i dhurojë një biletë për në fazën e grupeve.

Kryeqytetasit kanë ndryshuar shumë në raport me sezonin e fundit ku u shpallën kampion, janë afruar shumë lojtarë por trajneri Egbo vijon t’i besojë sërish të njëjtit bosht.

Agustin Kola, ish-lojtari dhe ish-trajner i famshëm i bardhebluve, në një intervistë për “News24” dhe “BalkanWeb” komenton ndryshimet e bëra në klub, shanset e Tiranës përballë Young Boys dhe a varet e ardhmja e trajnerit Egbo nga ky takim:

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb