Kamza arriti të siguronte mbijetesën në Superiore pas fitores 1-0 ndaj Partizanit duke zhvleftësuar fitoren 5-1 të Vllaznisë ndaj Skënderbeut. Në këtë situatë, ekipi shkodran ra për herë të parë nga Kategoria.

Por ajo që bën përshtypje është se autori i goli për kamzalinjtë, Resi, luan në fushë me numrin 11, ndërsa në protokollin e ndeshjes është me numrin 19.

Kamza-formacioni

Renditja aktuale

renditja

(e.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb