ELBASAN

BalkanWeb siguron një video ekskluzive amatore nga operacioni policor i RENEA-s në Elbasan ku në fund u ekzekutua i moshuari Lefter Zhidru.


Video është marrë nga një banesë përballë pallatit ku në katin e dytë jetonte 71-vjeçari.

Teksa bënte rezistencë me kallashnikov, dallohen të breshëritë e të shtënave, shpërthimet e fuqishme si dhe efektivët kur nga poshtë hedhin në katin e dytë, nga ballkoni, gazin lotsjellës për të neutralizuar Zhidrun.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb