Jasir Asani është një nga futbollistët me më shumë klas në futbollin shqiptarë, një lojtarë i aftë të ndryshojë i vetëm balancat në një ndeshje. Sulmuesi u rikthye këtë sezon sërish në shtëpinë e tij, tek Partizani, pas një aventure të shkurtër në Suedi. Në një intervistë për emisionin “Sport News” në “News24”, Asani foli për ecurinë e të kuqve këtë sezon, objektivat e klubit dhe të ardhmen. Në pritje të një ftese nga përfaqësuesja kuqezi, Asani kërkon të mbyll me sukses këtë vit për të diskutuar më pas me drejtuesit e Partizanit të ardhmen e tij:

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb