Policia e Kosovës ka ‘zbarkuar’ ditën e sotme në banesën e Naim Murselit dhe ka zhvilluar kontrolle.

Mediat kosovare kanë ndarë disa pamje nga aksioni i policisë në banesën e biznesmenit i cili dyshohet se ka urdhëruar vrasjen e Liridona Murselit, 30 vjeçe, më 29 nëntor.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb