ELBASAN- Dokumentohet me prova ligjore vrasja e Dritan Duzhës, krim ky i ndodhur në vitin 2014-të.


Për vrasjen mësohet se është gjetur dhe sekuestruar arma e krimit. Polica bën me dije se arma është gjetur në fshatin Vines të Gramshit.


Në lidhje me këtë ngjarje policia ka arrestuar në maj të 2015-ës, një të dyshuar.


(ma.ar/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: