Albumi i këngëtares Elhaida Dani është shoqëruar me klipe të konceptuara në një mënyrë shumë avangarde. Për realizmin e muzikës Elhaida ka bashkëpunuar me Elgit Dodën, Kledi Bahitin e Alban Kondin, ndërsa për performancën e saj është kujdesur Ajola Xoxa.

“I jam shumë mirënjohëse, ishte insistimi i saj për të nxjerrë Elhaidën “tjetër’. Mendova se do paragjykohesha pasi më kanë njohur për zërin e mirë, si vajzë e urtë, e mbyllur.

Tani jam e rritur, nuk kam pse të mbulohem. Le të jem vetvetja…”-thotë ajo në studion e “Vila24” nën drejtimin e Brunilda Lahes.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: