TIRANE

Këngëtarja e muzikës shqiptare Eli Fara festoi dje ditëlindjen. Të shumta besoj kanë qenë urimet që i kanë shkuar këngëtares së dashur për publikun shqiptar.

Vajza e saj Marina e ka surprizuar nënën e saj më të tufë të madhe trëndafilash të kuq. “U bëfsh 100 vjeçë e bukura ime @elifaramari ❤️”- shkruan Marina.

Një ndër urimet më të veçanta ishte ai i mikeshës së saj këngëtares Aurela Gaçe.

‘Gëzuar ditën e lindjes mikja ime e shtrenjtë. I lutem Zotit të të japë,jo vetëm jetë e shëndet, por të ta gëzoje zemrën me gjithçka dëshiron e mertiton. E ti, meriton shume, fisnike . E konsideroj veten me fat që të kam pjesë të jetës time’.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: