Ajo është një nga aktoret më të famshme në Turqi e cila njihet edhe tek ne me rolin e Elifit tek ‘Diamante dhe Dashuri’, apo me rolin e Suhan tek filmi ‘Xhesuri dhe e bukura”.

Kjo ka bërë që për Tuba Buyukustun të shkruajnë vazhdimisht mediat rozë. Pas ndarjes nga bashkëshorti aktorja është në një romancë dashurie me biznesmanin Umut Evirgen.

Tuba është fotografuar ditët e fundit teksa po kalon disa ditë pushimesh me binjaket e saj 5 vjeçare, që i ka nga martesa me aktorin Onur Saylak, dhe te dashurin aktual në një resort ne Bodrum.

Me një kostum trupor me lule 36 vjecarja duket në superfomë.
(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb