TIRANE – Edhe pse kanë kaluar 3 ditë nga dasma e famshme e Elita Rudit dhe Gjikos, ajo vazhdon të bëjë jehonë në media. Ishte një dasmë madhështorë në çdo gjë, ku kishte dhe shumë të ftuar VIP.

Shumica e momenteve më kulmore të Elita Rudit dhe Gjikos nga dasma e tyre u publikuan në rrjetet sociale nga të pranishmit në mbrëmje, Por prisni surprizat nuk kanë mbaruar akoma.


Elita ka njoftuar nëpërmjet një postimi në Instagram se ceremoninë e dasmës do të mund ta shohim në formën e një dokumentari, i cili do të publikohet së shpejti.

Siç duket nga sekuencat e para janë momentet e fëmijërisë, imazhe të fotografive, deklarata të prindërve të tyre e shumë surpriza të tjera. Po presim më padurim videon e çiftit.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb