Elita Rudi dhe Gjiko po bëhen prindër për herë të dytë, ndërsa këtë lajm të bukur na e zbuluan me videon më të ëmbël ku mësuan edhe gjininë e bebushit.

Pas Zërit, moderatorja do të sjellë në jetë një vajzë dhe vetëm një ditë pas super festës, ajo është larguar në shoqërinë e disa mikeshave për të kaluar kohë mes vajzash.

Momentalisht, Elita ndodhet në Turqi ku po shijon në maksimum kohën e saj, teksa Gjiko dhe Zëri qëndrojnë në shtëpi.

Mirëpo, moderatorja e ka kujtuar bashkëshortin edhe në mes të Turqisë, duke bërë gjestin e ëmbël për të.

Teksa udhëtonin në taksi me një shofer turk, vajzat i kanë treguar atij këngën e fundit të Gjikos në bashkëpunim me Melindën, të titulluar “X5”. Ato ia kanë ngritur volumin këngës në maksimum teksa udhëtonin rrugëve të Turqisë, madje edhe shoferi u përfshi në atmosferë duke u përpjekur të këndojë tekstin e Gjikos.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: