TIRANE

Elita Rudi dhe Gjiko ditën e sotme janë bërë prindër për herë të parë. Lajmin e bukur ka bërë të ditur mamaja e këngëtarit me anë të një postimi në ‘Instagram’, duke zbuluar dhe gjininë e bebes.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

“Ndjenjë e veçantë, nga sot gjyshe”, shkroi ajo në foton me buqetën me lule mbi të cilën shkruhej ‘Është djalë. Elita dhe Gjiko kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë, në shtator të vitit 2018.


Menjëherë pas ceremonisë së tyre lindën spekulimet për një shtatzëni të mundshme të moderatores. Pas pak kohësh erdhi dhe konfirmimi nga Elita u cila dha lajmin e bukur se do të bëhej nënë.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: