TIRANE

Elita Rudi një muaj më parë u bë nënë e një djali të cilin e pagëzoi me emrin Zëri. Bukuroshja dhe reperi i njohur Gjiko mesa duket po e shijojnë këtë periudhë të bukur në jetën e tyre: si prindër të rinj.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Çifti i njohur publikuan fotot e vogëlushit që në momentet e para të jetës. Siç duket, Elita dhe Gjiko nuk janë natyra supersticioze duke na e treguar cdo ditë Zërin në foto.

Ditën e sotme Elita ka publikuar një foto mjaft të bukur në Instagram së bashku me Gjikon dhe shkruan: “Dashuria e një familjeje është bekimi më i madh i jetës”.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb