TIRANE

Elita Rudi pak kohë më parë lajmëroi të gjithë se ëshë në pritje të ëmbël. Ishte pikërisht hiti i fundit i reperit Gjiko, që na tregonte se ai dhe bashkëshortja Elita Rudi do të bëhen së shpejti prindër.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ndërsa, ende nuk dihet gjinia e bebes që pritet të vijë në jetë pas pak muajsh, çifti i njohur i shoëbiz-it shqiptar, janë çdo ditë e më shumë pjesë e medias rozë përmes dedikimeve apo postimeve të ndryshme që ata bëjnë. Elita poston shpesh foto ku në fokus ka barkun e saj të rrumbullakosur.

Por, ndoshta foton më të ëmbël deri tani, Elita e ka postuar ditën e djeshme ku në të shfaqet barku i rrumbullakosur i saj dhe dy mbesat që e puthin atë.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb