Disa ditë më parë kishte pranuar që koha e saj për të pozuar me bikini kishte mbaruar: ’Shumë e vjetër’, kishte shtuar.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Por në moshën 54 vjeçare e mrekullueshmja Elizabeth Hurley, ish modele dhe yll i “The Royals” dhe “Gossip Girl”, nuk resht së befasuari me linjat e saj trupore perfekte dhe sensuale. Si në fotot e fundit të ndara nga India ku e veshur me një fustan, i linte shumë pak vend imagjinatës, duke treguar një dekolte pothuajse të zbuluar. Shumë e vjetër për të pozuar me bikini?

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: