BRITANI E AMDHE

Legjenda e muzikës botërore Elton John përgëzon këngëtaren me origjinë shqiptare Dua Lipa për albumin e saj Future Nostalgia.

Gjatë një bisedimi në internet Elton i tha Duas se ju keni një nga albumet më të mira të vitit 2020 dhe se bashku me fëmijët e mi e degjojmë atë në mënyrë të vazhdueshme.

Elton John i tha Duas: “Ndërsa po flasim në instagram … Unë thjesht dua t’ju them se ju keni bërë ndoshta një nga albumet më të mëdha të vitit,” Future Nostalgia “. Njerëzit donin diçka argëtuese në një kohë pandemie dhe ju e realizuat atë më së miri” u shpreh më tej Elton John. “Unë mendoj se ju keni pasur tre hite kryesore tashmë dhe ‘Levitating’, është i preferuari im.”

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb