Edhe pse periudha më e artë për koncerte konsiderohet stina e verës, artistët shqiptarë duket se janë aktiv çdo muaj të vitit.

Elvana Gjata është një nga këngëtaret shumë të angazhuara të estradës sonë, ku përpos koncerteve nuk lë pas as hitet e një pas njëshme. Së fundmi artistja shqiptare ka mbajtur një koncert në Luzern të Zvicrës, ku është përballur me një situatë të pazakontë nëpër koncerte.

Teksa po performonte në skenë një fans i saj i ka propozuar duke i drejtuar edhe një unazë. Elvana u habit kur pa unazën, por duke qeshur vazhdoi performancën.

@infinito.001 #infinitoal #frp #infinito_universal #video #shqiptaretneperbote🇦🇱🌍 #koncert #fr #elvanagjata #elvanabellydancer #live #shqipetntiktok #albaniantiktok #coment ♬ suono originale – te dishe apo te kesh🤔

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb