Këngëtarja Elvana Gjata sot publikon EP-në e rradhës, të titulluar “Çelu”.

Ky mini-album do të përmbajë plot shtatë këngë të reja të cilat tashmë veçse janë të publikuara në rrjetin “Spotify”.

  • foto galeri

Projektet janë të zhanrit baladë dhe tërësisht larg komercializmit.

“A po vjen”, “Drandofilat”, “Jeta ime”, “Vendi im”, “Kur jemi dasht”, “Kunadhe” e “Mos u ngut” do të vijnë të gjitha edhe të vizuelizuara në kanalin e këngëtares në Youtube.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb