Nga: ENEIDA CAKERRI

200 gr tërshërë
200 gr arra
3 lugë kakao
100 gr shurup panje/shurup agave ose mjaltë
100 ml ujë
2 lugë vaj kokosi ose vaj ulliri
1 lugë kanellë
200 gr çokollatë për ëmbëlsira

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb