Robert Lili është emëruar drejtor i ‘Ilirian Guard’, strukturë që ofron 24 orë për mbrojtje elitare fizike për personazhe VIP.

Lajmi është bërë i ditur nga gazetarja Dorjana Bezat. Mësohet se Lili ka zëvendësuar në detyrë Drini Nikollën.

Kujtojmë se Lili më herët ka qenë këshilltar i ministrit Bledi Çuçi.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb