Emily Ratajkowski ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet në plazh. Modelja ka treguar trupin e saj të mrekullueshëm me një bikini shumë të vogël.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Forma shpërthyese në plan të parë dhe poza strategjike për të gjitha shijet.

Përbërësit janë të gjithë për të joshur ndjekësit në Instagram, të cilët si kursejnë zemrat dhe komentet.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb