Emily Ratajkowski dëshiron një tjetër fëmijë dhe nëse do të ketë apo jo një mashkull në krah të saj nuk është problem. Në një pyetje dhe përgjigje me ndjekësit, modelja zbuloi planet e saj për të ardhmen. T’i japë një vëlla apo motër djalit Sylvester Apollo. Në fund të fundit, edhe nëse fotot e puthjes së saj me Harry Styles kanë bërë xhiron e botës, ajo ka saktësuar se nuk ka plane afatgjata me yllin e popit.

Vendimi për të ngrirë vezët tuaja “Kam menduar shumë për këtë,” shpjegoi Emily Ratajkowski. “Shumë nga miqtë e mi kanë ngrirë vezët e tyre vetëm për të pasur pak më shumë kohë, për të pasur karrierën që duan, për të takuar partnerin e mundshëm që duan”. Dhe shtoi: “Unë jam 31 vjeç, nëna ime mbeti shtatzënë me mua natyrshëm kur ishte 38 vjeç, kështu që nuk e kisha menduar kurrë më parë.” Dëshira e saj është që brenda moshës 40-vjeçare të bëhet nënë për herë të dytë, pa pasur domosdoshmërisht një partner pranë saj. Një zgjedhje e bërë muaj më parë edhe nga Bianca Balti.

Emily Ratajkowski është tashmë nëna e Sylvester Apollo, e lindur nga martesa me Sebastian Bear McClard. Në rrjetet sociale ajo ka rrëfyer: “Mendoj se do të doja patjetër të kisha më shumë fëmijë, më pëlqen shumë të jem nënë. Nuk jam e sigurt se do të gjej dikë me të cilin dua të rris një fëmijë”. Pikëpamja e saj për meshkujt nuk është më e mira: “Më vjen shumë keq që e them, burrat mendojnë me c…s e tyre. Dhe ata nuk janë aq të evoluar,” tha ajo.

Ratajkowski flet për marrëdhënien e saj me Harry Syles. Të dy kaluan disa ditë së bashku në Tokio dhe puthjet e tyre të nxehta bënë xhiron e botës, por ajo nuk sheh të ardhme me këngëtarin. Ish-i i One Direction deri vonë ishte në çift me Olivia Wilde, një mike e madhe e Emily-t me të cilën është fotografuar në disa raste (e fundit në natën e Oscars). Sipas Page Six, modelja i kërkoi falje regjisores që kishte një lidhje me ish-in e saj, por burimi tregon se ajo “nuk dëshiron të bëjë asgjë”.

Emily Ratajkowski ka pasur flirte të shumta pas ndarjes nga bashkëshorti. Ajo u përfol për një lidhje, e cila nuk u konfirmua kurrë, me Brad Pitt dhe një lidhje me Pete Davidson (i sapo ishte ndarë nga Kim Kardashian). Në ditën e të dashuruarve, modelja kishte publikuar foto të nxehta në shoqërinë e humoristit Eric Andrè, por tashmë vendin e tij e ka zënë Harry Styles. Midis kaq shumë burrave, megjithatë, ka vetëm një që ia ka vjedhur zemrën përgjithmonë, dhe ky është djali i saj Sylvester.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb