Në natën e yjeve, në Tony Awards (Oscari i teatrit) Emily Ratajkowski ka katalizuar të gjithë vëmendjen e aparateve fotografik dhe të të ftuarve, teksa parakalonte në tapetin e kuq të Radio City Music Hall në New York, duke u shfaqur me një dekolte, që i linte shumë pak vend imagjinatës.

Në pasarelë edhe artiste si Lucy Liu, Laura Linney, Marisa Tomei e Rachel Brosnahan, të cilat janë shfaqur mahnitëse me veshjet e tyre në këtë ceremoni.

(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb