Emily Ratajkowski është shfaqur plotësisht nudo në Instagram, në gjunjë mbi shtrat, me flokët e gjatë të lëshuar që mbulojnë gjoksin dhe me një pjesë të çarçafit duke mbuluar pjesët e saj intime.

Ndjekësit e saj të shumtë çmenden, dhe ja kthejnë ‘dhuratën’ me një lumë zemrash.

‘Nga se janë bërë ëndrrat’, shkruan joshëse Emily pranë fotos. Dhe në fakt vetë ajo është ëndrra e të gjithëve. Ajo shfaqet seksi si asnjëherë, e zhveshur dhe imagjinata e fansave fluturon…

(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb