Emily Ratajkowski pozon topless në rrjetet sociale duke treguar linjat e saj të nxira. Pamje djallëzore dhe buzë të hapura, ajo fsheh gjoksin me duar për të shmangur censurën, por tregon format e saj të zhveshura. Komentet pozitive për ndjekësit nuk mungojnë.

Fakti që Emily Ratajkowski është pafrena dhe provokuese nuk është e re. Modelja nuk e ka problem të shfaqë lëkurën e saj të zhveshur në rrjetet sociale dhe fotot e saj sensuale dhe provokuese kanë fituar miliona ndjekës. Ajo ka një trup të mrekullueshëm dhe kthesa të mprehta dhe fshehja e tyre do të ishte një turp i vërtetë.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Emily Ratajkowski së fundmi ka lënë pas martesën e saj me Sebastian Bear-McClard. Arsyet e ndarjes, sipas të mirëinformuarve, do t’i atribuoheshin tradhtive të përsëritura të tij. Ata u martuan në shkurt të vitit 2018 dhe në vitin 2021 patën një djalë, Sylvester. Fillimin e verës e kaluan bashkë dhe dukej se shkonin mirë bashkë, më pas në gusht erdhi ndarja. Modelja nuk ka bërë asnjëherë njoftime zyrtare, por nuk është sekret që lidhja është në fund.

Ka pasur edhe zëra për një dashuri të re për Emily Ratajkowski. Modelja u pa e kapur për dore në Nju Jork me Brad Pitt pas një darke romantike në restorant. Sërish modelja dhe aktori janë treguar të kujdesshëm që të mos bëjnë deklarata, duke ia lënë gjithçka imagjinatës së fansave.

(Tgcom24/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb