Emily Ratajkowski pëlqen të tregojë trupin e saj në Instagram. Modelja ndau me 30 milionë ndjekësit e saj një set fotografik që tregon momente nga udhëtimi i saj në Miami këtë javë.

Ratajkowski filloi postimet e saj me foto të veshura me bikini të vogla, ndërsa në një imazh ajo pozoi para kamerës me djalin e saj të vetëm në krahë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb