Emily Ratajkowski ka treguar gjoksin e saj seksi në bikini të zinj teksa po kalon pushimet.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ajo bashkë me burrin e saj kanë vendosur që të pushojnë sivjet në një fshat, për tu ruajtur edhe nga koronavirusi.

Por pavarësisht situatës Emily Ratajkowski vazhdon të tregojë anën seksi të saj në Instagram.

Modelja ka treguar gjoksin e saj dhe belin në bikini teksa ka qenë e mbuluar më një këmishë rozë.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb