Shtatzënia e Emily Ratajkowskit vazhdon pa probleme dhe barku i saj rritet çdo ditë e më shumë. Ajo e tregon me krenari dhe pozon përpara pasqyrës, nudo, duke mbuluar me duar gjoksin e saj. Shpërthyese ajo ka qenë gjithmonë, por me format e saj rrumbullake ajo është më shumë se asnjëherë.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Nudoja integrale për Emily nuk ka qenë ndonjëherë tabu. Që në momentin që hyri në rrjetet sociale modelja është piketuar për të shfaqur të gjithë seks apelin e saj, duke u dhuruar ndjekësve foto të nxehta në limitet e censurës. Pavarësisht shtatzënisë ajo nuk e ka ndryshuar regjistrin e fotove të zhveshura, duke treguar tani edhe barkun shtatzënë.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb