Shtatzënia e Emily Ratajkowskit është në mbarim dhe deri në fund të muajit ajo do të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Ndër të tjera ajo përfiton për tu shfaqur e zhveshur dhe për të treguar format e saj… dhe jo vetëm.
Plotësisht nudo ajo shfaqet përpara objektivit të kamerës, duke treguar barkun e saj të ekzagjeruar, por edhe një dekolte shpërthyese dhe të pasmet e saj.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Foto shumë provokuese këto të Emily të cilat çmendin fansat e saj të shumtë të cilët nuk i kursejnë komentet dhe zemrat. E gjitha nudo ajo mbulon gjoksin me duar, teksa shfaq pjesët e saj intime dhe të pasmet, duke çuar fansat në delir. Më muajin e fundit të shtatzënisë, ajo duket më seksi dhe provokuese se asnjëherë.

(da.xha/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb