Ajo ka kthyer një faqe në jetën e saj për mirë. Pas ndarjes nga ish-bashkëshorti dhe producenti i filmit, Sebastian Bear-McClard Emily Ratajkowski shfaqet gjithnjë e më e guximshme në fotot që poston në rrjetet sociale.

31-vjeçarja është shfaqur në rrjetet sociale me flokë të shkurtra, ndërkohë që ka i dhuruar ndjekësve të saj edhe një foto në të cilën ajo pozon e zhveshur.

Komentet ashtu siç priteshin vërshuar si shi. Emily (nëse nuk është paruke) preu flokët e saj të gjatë dhe të errët për të provuar një model flokësh të ri të guximshëm.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)

Ajo ka “ngarkuar” në TikTok një video të pamjes së saj të re, pak para daljes në sfilatën e Marc Jacobs në Nju Jork.

Edhe pse ajo ka eksperimentuar disa herë në të kaluarën me stilin e saj, kjo prerje e veçantë e flokëve është më e bukura dhe me stil që ka bërë deri më tani.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb