Lojërat Olimpike ka mbyllur sfidat e saj këtë të diel. Në garat që u zhvilluan në të, janë shfaqur mjaft emocione, spektakël dhe shumë lot, si trishtimi ashtu dhe gëzimi.

Ne jemi mësuar të shohim foto spektakolare të akrobacive të panumërta, por ajo çka nuk shohim është puna e fotografëve për të kapur këto momente.

BBC ka publikuar një videokolazh me momentet më të bukura të kapura, si dhe punën e fotografëve që fshihen pas këtyre kryeveprave. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni pamjet e mëpshtme.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb