Dy punëtorë të “By Pass-it” tek Ura e Nanxës, në Gjirokastër, janë rrëzuar nga skela, teksa kanë qenë duke punuar.

Lajmi bëhet i ditur për “BalkanWeb” nga gazetarja Brikena Metaj, e cila raporton se janë rrëzuar punëtorët Agron Baboçi, 59vjeç, dhe Erjon Meçani, 37 vjeç.

Punëtorët janë dërguar menjëherë në Spitalin e Gjirokastrës dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb