Një aksident tragjik në SHBA i ka marrë jetën një 23-vjeçareje shtatzënë, me origjinë nga Kosova, e identifikuar si Adriana Sylmetaj.

Mediat e huaja bëjnë me e reja shtatzënë ka qenë duke udhëtuar në automjet me bashkëshortin e saj, Adem Nikeziç.

Dyshohet se shoferi ka qenë duke udhëtuat me shpejtësi të lartë dhe nën efektin e alkoolit, e si pasojë ka humbur kontrollin e mjetit. Nga përplasja e fortë gruaja ka dalë nga makina, ndërsa bashkëshorti ka mbetur i plagosur.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb