Elmir Myrdini, nga Tirana është 37-vjeçari që mbeti i plagosur pas sherrit të ndodhur në Ksamil.

Mësohet se Myrdini është goditur me shishe në kokë. Dyshohet se konflikti me shtetasin Gentjan Zikollari, ka nisur për një femër

Ai ka shkuar në spitalin e Sarandës ku edhe ka marrë trajtim mjekësor dhe më pas është larguar.

Njoftimi: Sot, në spitalin e Sarandës, është paraqitur për ndihmë mjekësore shtetasi E. M., 37 vjeç, i cili dyshohet se është konfliktuar fizikisht, për motive të dobëta, me shtetasin G. Z, në Ksamil. Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes si dhe për shoqërimin e shtetasit G. Z, të përfshirë në këtë konflikt.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb