3 oficere të vrarë policie do të zhvarrosen nesër për t’u prehur në Varrezat e Dëshmorëve. Lajmi u bë i ditur nga gazetarja Klodiana Lala për BalkanWeb.

Bëhet fjalë për Elham Elezajn, i vrarë në korrik të 98-ës, Rufan Hakrama si dhe Artan Cuku, më 8 prill 2017-ën, të cilët do të varrosen më datë 5 maj.

Mësohet se dy prej tyre janë varrosur në Sharre një në Tufinë, ndërsa të 3 policët janë shpallur ‘Dëshmorë të Atdheut’.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb