BRITANI E MADHE

Një 36-vjeçar shqiptar me emrin Ergys Koci është gjetur i vdekur në Britaninë e Madhe.

Ai u gjet në një banesë i vrarë me thikë dhe trauma në kokë.

Për vrasjen akuzohet 42-vjeçari Briken Quni, edhe ky shqiptar.

  • foto galeri

Viktima Ergys Koci

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: