Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e rëndë, e ndodhur në Tiranë ku një sherr mes fqinjëve ka përfunduar me një jetë të humbur.

Mësohet se 51-vjeçari Alban Meneri ka goditur me grushte në pjesën e qafës fqinjin e tij Nikolin Staka, duke i shkaktuar hemorragji.

Ka qenë pikërisht ky shkaku që ka bërë, që 56-vjeçari të ndërrojë jetë në banesën e tij.

Ndërkohë, policia ka arrestuar Menerin, i cili akuzohet për veprën penale “Plagosja e rëndë me dashje”, me pasojë vdekjen.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb