Një aksident me vdekje në Shengjin. Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur Knalla.

Mësohet se një mjet ka dalë nga rruga, dhe për pasojë u plagos pasagjeri dhe drejtuesi.

Ndërkohë, pak çaste më vonë mësohet se drejtuesi i mjetit ka ndërruar jetë, Armando Pacani, 19 vjeç, ndërsa pasagjeri ndodhet në spital.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: