KORÇË

Një polic i burgut të Drenvoës është arrestuar pasi tentoi të fusë drogë duke e fshehur në këpucë dhe pjesë intime .

Hakil Zeres iu gjet droga brenda çorapeve, 2 qese me kanabis dhe 2 të tjera në pjesën intime të trupit nga të cilat një me heroinë.

Po ashtu Zeres i është gjetur drogë edhe në banesë gjatë një kontrolli pas arrestimit të tij.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb