Atentat me armë zjarri ndaj një personi në Durrës. Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në zonën e Plazhit në Durrës, teksa gazetarja Klodiana Lala raportoi për “BalkanWeb” se shënjestra e atentatit ka qenë shtetasi Akil Nerjaku.

Fatmirësisht Nerjaku nuk ka pësuar lëndime.

Policia ka nisur hetimet për ngjarjen dhe ka marrë në pyete Nerjakun, teksa nuk dihen rrethanat dhe motivet e krimit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb