Një 63-vjeçar është rrëzuar nga lartësia dhe për pasojë ka humbur jetën.

Mësohet se 63-vjeçari Kujtim Kola ishte duke krasitur pemët në banesën e tij dhe është rrëzuar. Fakteqësisht nuk ka arritur të mbijetojë. Ngjarja bëhet me dije se ka ndodhur në lagjen “2 Dhjetori”, Çorovodë.

Njoftimi:

Më datë 25.01.2023, rreth orës 11:40, në lagjen “2 Dhjetori”, Çorovodë, shtetasi K.K., 63 vjeç, duke krasitur pemët në banesën e tij, është rrëzuar nga lartësia dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: