TIRANE

Për’puthen së shpejti do të nis sezonin e ri, dhe këtë herë prezantuese nuk do të jetë Bora Zemani.

“Top Channel” bën me dije se programi do të moderohet nga Megi Pojani, e njohur si “vajza e skandaleve”, për shkak të “bëmave” të saj, siç ishte kërcimi te varri i stërgjyshes apo puthja në buzë në skenën e “Dancing With The Stars.

Kujtojmë që Megi në “Top Channel” ka prezantuar “Big Brother Fan Club” si dhe ka qenë konkurrente në programin e kërcimit “Dancing With The Stars”.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: