Një 22-vjeçar shqiptar, i arrestuar në Londër për drogë, është dënuar me tre vite burg.

Jasin Darsi rezultoi se shpërndante lëndë narkotike për llogari të një bande shqiptare.

Ai kishte mbërritur në Angli përmes një vize studentore, por më pas kishte thyer lejeqëndrimin dhe kishte nisur “karrierën” në shtëpi bari në Londër, me rezultat përfundimin pas hekurave.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb