Një ngjarje e rëndë sapo është raportuar nga Lazarati, në Gjirokastër. Mësohet se një biznesmene është dhunuar nga persona të paidentifikuar.

“BalkanWeb” mëson se viktimë e dhunës ka rënë shtetasja Lavdije Buzheri nga Kordhoca. Gruaja është transportuar në spital dhe mësohet se ka dëmtime në kokë.

Ndërkohë, policia po punon për të zbardhur ngjarjen,

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: