KSAMIL

Një 30-vjeçar është gjetur pa shenja jetë nga familjarët e tij në Ksamil të Sarandës.

Personi i gjetur pa shenja jete është shtetasi Ervis Oruçi 30 vjeç. Uruci rezulton se është person me precedentë penalë.

Ai është me precedent penal për vjedhje dhe prodhim e shitje të lëndëve narkotike.

Bëhet me dije se Ervis Oruçi është i divorcuar dhe po ashtu përdorues i lëndëve narkotike. I riu kishte pak kohë që kishte dalë nga Spitali Psikiatrik i Vlorës.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb