Një grua është mbytur në bregdetin e Durrësit. Ngjarja është regjistruar pranë shëtitores Taulantia. Gazetarja Klodjana Haxhiaj raporton se viktima është identifikuar si Adriana Thomallari nga Erseka.

Gruaja Qe U Mbyt
Gruaja Qe U Mbyt

Nga të dhënat paraprake, ka dyshime se gruaja është vetëmbytur, pasi çanta e saj është gjetur në breg të detit.

Njoftimi i policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 12:05, në lagjen nr.1, Durrës, shtetasja A. Th., 58 vjeçe, ka hyrë në det dhe është mbytur.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: