SARANDË

Sot, Drejtoria e Policisë së Shtetit ndërmori një operacion në Sarandë, duke arrestuar një efektiv policie.

Në prangat e policisë ka rënë shtetasi Lavdosh Metaj. Ai është aktualisht efektiv i forcave “Shqiponja”.

  • foto galeri

Metaj mësohet se ka qenë efektiv i Qarkullimit Rrugor. Ai jetonte prej vitesh në Sarandë, ndërsa me origjinë ishte nga Fieri.

Në banesën e tij është gjetur një sasi kokaine.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb