PUKA

Një grua e moshuar në fshatin Kishagji të Pukës është grabitur nga dy persona.

BalkanWeb mëson se dy persona kanë hyrë në banesën e 70- vjeçares Mrik Ndojës, e kanë lidhur dhe e kanë goditur. Më pas ata i kanë marrë edhe paratë asaj.

Gazetari Armir Mehaj raporton se grabitësit ishin të maskuar dhe gjatë natës kanë shqyer derën dhe kanë dhunura dhe i kanë marrë gjithë lekët të moshuarës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: