GJIROKASTRA

Një 46- vjeçar i dënuar nga Gjykata për abuzim seksual është arrestuar pasi tentoi të arratisej duke ikur në Greqi.

Gazetarja Lorena Kodra raporton se Besnik Kreçi është i arrestuari nga Tepelena i cili tashmë është dërguar në Komisariatin e Gjirokastrës.

Më parë ai ka abuzuar seksualisht me një person të pambrojtur dhe për këtë ka marrë dënimin për veprën penale, por për këtë fshihej dhe tentoi të arratiset.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb