MAQEDONI E VERIUT

Një 35- vjeçar shqiptar nga Kavaja është gjetur i vdekur në Shkup të Maqedonisë së Veriut. Gazetari Klement Baçi raporton për BalkanWeb se bëhet fjalë për Riku Beun nga Kryevidhi i Kavajës.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Prej disa javësh ai rezultonte i humbur teksa trupi i pajetë prej ditësh i ishte gjetur në Shkup i groposur dhe rezultoi nga analiza e ADN-së së shenjate gishtave përputhen me atë të Riku Beut.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb